Floranada - Recenze

V květnu 2018 jsme udělali dobré rozhodnutí, že jsme se rozhodli využít ubytování v apartmánu č. 3, v komplexu Floranada. Ubytování můžeme vřele doporučit, hlavně pro svou krátkou vzdálenost od moře, vybaveností apartmánu, jeho čistotu, uspořádání a celkově polohou vhodnou pro cestování po krásách státu Florida. K našemu pobytu jsme nečekaně dostali jeden bonus, a to přítomnost majitele apartmánů s manželkou. Jejich cenné rady ohledně našich výletů, kvalitních dostupných restaurací a jiných turistických cílů, jsme velmi ocenili, stejně jako jsme byli potěšeni jejich příjemným vystupováním. Pokud bude příležitost, rád bych tohoto ubytování využil při naší případné další návštěvě státu Florida. Děkujeme.

J.Ptáček s rodinou, květen 2018

S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Apartmán je umiestnený v apartmánovom dome v kľudnom prostredí, výhodou je blízkosť pláže pri ktorej sme boli za 3 minúty pešo kľudnou chôdzou. Izba bola dostatočne priestranná, čistá, pravidelne sa upratovalo. Nestretli sme sa so žiadnym nedostatkom. Určite sa na toto miesto vrátime. Strávili sme krásnu dovolenku a máme kopu zážitkov.

Peter s Danka z Košic, říjen 2017

Dovolená byla naprosto v pohodě, komplex Floranada je velice příjemný, dobře položený a nic nám nescházelo. Popis Vašich web stránek odpovídá skutečnosti a ráda komplex doporučím ostatním přátelům a doufám, že i my Vašeho apartmánu v budoucnu znovu využijeme.

S.K. Praha 5, červen 2016

V apartmánu č. 3 ve Floranadě jsme začali naše vánoční putování po Floridě a na konci jsme se s manželem shodli, že pobyt zde byl jednoznačně nejlepší. Apartmán je útulný, dostatečně velký pro 4 člennou rodinu a nevzpomínám si na nic, co by nám v něm chybělo. Celé prostředí Floranady je velmi příjemné a "rodinné", ideální i pro pobyt s malými dětmi. Bazén čistý, teplý a často jsme ho měli sami pro sebe. K moři je to také kousek - pouze přes jednu ulici. Každopádně pobyt zde doporučujeme.

Dana R., Praha, leden 2015

Na Floridě v apartmánu č. 4 jsme strávili 2 týdny v prosinci. Byli jsme velmi spokojeni, jak s vybavením a vzhledem apartmánu, tak rovněž se službami a okolím. Správce Alan byl velmi vstřícný, zahrada krásně upravená, bazén čistý a příjemně teplý. Také jsme často využívali grily, které jsou k dispozici. Samozřejmostí bylo wi-fi zdarma, která fungovalo v celém areálu. Úklid apartmánu probíhal pravidelně a byl na dobré úrovni. V areálu je k dispozici za malý poplatek také pračka a sušička. I když byly apartmány plně obsazeny, tak jsme se se sousedy téměř nepotkávali a u bazénu jsme byli často sami, takže pokud toužíte po klidné dovolené, jsou apartmány Floranada správná volba.

Daniela B. Bystřice, leden 2015

Včera jsme přiletěli z Ameriky a musím říct, že část dovolené na Floridě v apartmánu Floranada byla nejhezčí, ubytování bylo moc hezké a manažér Alan byl ochotný, vše, co jsme potřebovali, jsme našli a vyřídili. Pokud se někdo z našich známých bude plánovat cestu na Floridu, určitě toto bydlení doporučím. Byli jsme tam skutečně moc spokojení.

L. K. Praha, březen 2014

Opravdu krásný, čistý, moderně zařízený a plně vybavený apartmán. Úklid byl 2x do týdne – naprosto dostačující. Kuchyň byla velice dobře vybavena, i když jsme moc nevařili. Pro 2 dospělé a 2 děti byl velikostně dostačující. Apartmán byl skvěle položený –pouze přes silnici k pláži (asi 1 min.chůze), pláž udržovaná, včetně sprchy a WC. Lehátka a deštník na pláž byly v apartmánu, což nás mile překvapilo. U apartmánu byl vyhřívaný bazén, vše čisté, uklizené, byla možnost použití grilu – nevyužili jsme. Součástí budovy byla recepce, ochotný personál, který poradí, pomůže, popovídá si. Opravdu moc milé a příjemné místo pro strávení dovolené. Můžeme všem doporučit, byli jsme velice spokojeni.

Hasilik, Brno, Prosinec 2013