NEŽ ODCESTUJETE

Nejdříve se prosím ujistěte, zda máte tyto doklady:

  • pas s platným vízem do USA nebo
  • pas s biometrickými údaji a to včetně dětí.

Když máte biometrický pas, musíte požádat o ESTU online cestou. Dalším krokem je koupit letenku. Pohodlné je mít už objednané auto.

Po přistání v Miami půjdete nejdříve na Imigration, kde se vás budou ptát, za jakým účelem jste přiletěli a na jak dlouho. Vyfotí si vás a oskenují kontrolní otisky prstů. Někdy mohou chtít i adresu ubytování, proto ji mějte u sebe. Adresa je: Floranada Condominium, 3225 NE 16 st, Pompano Beach, 33062, FL. Až si vyzvednete zavazadla, můžete se vydat do autopůjčovny (Rental car) pojízdnými pásy a vláčkem.

CESTOVÁNÍ

POPIS CESTY DO APARTMÁNŮ FLORANADA

Dojezd do Pompano Beach bez navigace je velmi jednoduchý. Vyjedete z parkoviště autopůjčovny a budete se řadit dle značek na silnici I-95 North, což je směr Fort Lauderdale, Palm Beach a Orlando. Mapka je ZDE

Budete se držet vpravo a najedete na 112, ze které sjedete na I-95 N/Ft Lauderdale. Pojedete cca 34 mil pořád rovně do Pompano Beach. Na 36 sjezdu sjedete na Atlantic Blvd East. Po Atlantic Blvd pojedete rovně cca 5 km až na A1A.

Za mostem na světelné křižovatce s A1A odbočíte doleva. Po cca 2 km za světelnou křižovatkou s ulicí NE 14th St se dáte doleva, kde je naše NE 16 St.

Floranada je po pravé straně. Auto zaparkujte na parkovišti Apartmán č. 3 nebo č. 4 bude pro vás přichystán a měl by být otevřen. 20 minut před příjezdem zavolejte manažerce Lei na tel. +1954 240 5167. Lea vás uvítá v apartmánu a řekne vám základní informace o vašem pobytu.

Zavřít