Vítejte na stránkách o ubytování na Floridě!

Vážení návštěvníci, chcete zažít jedinečnou dovolenou na krásných, dlouhých plážích s floridským podnebím?

Zveme Vás do komfortních a typických pro Floridu apartmánů Floranada, které se nacházejí v krásném a bezpečném letovisku Pompano Beach. Naší hosté naleznou u nás čas na relaxaci a odpočinek v pohodlně zařízených apartmánech, které jsou umístěné pouhých 150 m od krásné písečné pláže Atlantického oceánu.

Apartmány Florida

Naše apartmány jsou součásti komplexu Floranada, u kterého najdete velký vyhřívaný bazén, grilovací kout a také posezení pro všechny návštěvníky v naší pestré zahradě, kde exotické rostliny splynou s okolními palmami.

Apartmány Floranada jsou skvělým a cenově dostupným ubytováním pro všechny, kteří mají rádi pohodlí a chtějí relaxovat v místech, kde čas plyne trochu pomalejším tempem a kde si určitě odpočinou.

Naše letovisko se nachází ve velice atraktivním místě, jen malý kousek od krásné exotické přírody, ale na své si přijdou i milovníci zábavy a sportu. Právě Pompano Beach a okolí Fort Lauderdale jsou oblíbené destinace pro fanoušky golfu, surfingu, kitingu, paddle surfingu a rybolovu. Rybolov na otevřeném moři je nezapomenutelným zážitkem, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé rybaře.

Florida je rájem pro rodiny s dětmi

Rodiny s malými i velkými dětmi mohou prožít opravdové prázdniny nejen na plážích a u bazénu, ale také se mohou bavit v tematických parcích jako Walt Disney World, Universal Studios, Sea World, NASA Space Center a mnoho dalších v Orlandu a Tampě. Zábava v parcích Vás určitě překvapí a zanechá vzpomínky na celý život.

Více v sekci ubytování na floridě.